MHP ATEŞ PÜSKÜRDÜ..!

Sabah teşkilat ile buluşup çay içen, öğleden sonra partiden ihraç edilmiş eski başkanla habersizce belediyeyi ziyaret eden MHP’li Tarsus Belediye Başkanı, teşkilat ve ülkücülerin şimşeklerini üzerine çekti. O tepkiden üç başkanda nasibini fazlasıyla aldı…

MHP ATEŞ PÜSKÜRDÜ..!
Yayınlama: 24.05.2017
6.071
A+
A-

Bir dizi ziyaret için Çanakkale’de bulunan MHP’li Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can, CHP’li Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’a nezaket ziyaretinde bulundu. Başkanlık makamında ki buluşmada MHP’li Can; “Kan bağımız var” derken, CHP’li Gökhan; “Gönül bağımız var” diyerek cevap verdi. Bu sözlerin sahiplerine ve ziyarete katılan üçüncü isme tepki MHP İl Başkanı Hakan Pınar ve ülkücü camiadan geldi…

 

 

ÇANAKKALE İLE KAN BAĞIMIZ VAR…

 

Belediye Başkanlığı makamında gerçekleşen buluşmada, Çanakkale’nin Tarsus için büyük bir önemi olduğunu belirten Tarsus Belediye Başkanı Can, “Çanakkale tüm Türkiye için önemli ama Tarsus için daha önemli. Hem Eceabat ile kardeş şehir protokolümüz var hem de Nusrat Mayın Gemisi şehrimizde. Dolayısıyla bir kan bağımız var” diye konuştu. Orijinal Nusrat Mayın Gemisinin bulunduğu Tarsus’ta park düzenlemesi ile birlikte Çanakkale’ye gelemeyenlere Çanakkale ruhunu yaşattıklarını belirten Başkan Can, bu anlamda Nusrat Mayın Gemisinin kentin tanıtımında da büyük bir rol oynadığını kaydetti.

 

TARSUS İLE GÖNÜL BAĞIMIZ VAR…

 

Ziyaretten dolayı büyük memnuniyet duyduğunu belirten Başkan Gökhan ise, Tarsus’un Nusrat Mayın Gemisini sahiplenmiş olmasının takdire değer olduğunu belirterek, “Bu bağlamda bir gönül bağımız var” diye konuştu. Güncel konulara ilişkin karşılıklı sohbetle devam eden ziyaret sonunda Başkan Gökhan, konuk Belediye Başkanı Şevket Can’a ziyaretinden dolayı teşekkürlerini ileterek, hediye takdiminde bulundu.

 

 

 

HELE BİZDE BU BAĞINIZI LİDERE MÜJDELEYELİM…

 

Söz konusu ziyaret Milliyetçi Hareket Partisi ve Ülkücü camiada şimşekleri üzerine çekmekte gecikmedi. MHP İl Başkanı Hakan Pınar, kendilerinden habersiz gerçekleşen buluşmaya ve ziyarete katılanlara sert tepki gösterdi. MHP İl Başkanı Pınar, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda; “Bağınız mübarek olsun Şevket Başkan , sabah çayını bizde içip ihraç edilmiş İl Başkanı (İsmet Balkan) ile Dersimli (Tuncelili) Başkanla ne güzel bağ kurmuşsunuz bizden habersiz. Hele bizde bu bağınızı Lidere müjdeleyelim, eminim oda Pilavcı Başkanla kurduğunuz bağa çok sevinecektir!!!! Vay anasını sayın seyirciler” şeklinde sert bir mesaj verdi.

 

SEN NE İÇTİN ÖĞLEDEN SONRA..?

 

Bir diğer tepki ise MHP milletvekili adayı Enver Koç’tan geldi. Koç; “Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu… Hiç mi okumadın. Hiç mi sormadın? Nereden geldin? Nereye gidiyorsun? Sen ne içtin öğleden sonra?” diyerek sabah birlikte içilen çaydan sonra kendilerinden habersiz gerçekleştirilen ziyareti eleştirdi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş