HİZMET SİYASETİN ÖNÜNE GEÇTİ..!

HİZMET SİYASETİN ÖNÜNE GEÇTİ..!
Yayınlama: 06.05.2024
Düzenleme: 06.05.2024
2.273
A+
A-

AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider’i ziyaret eden Kalkım Bağımsız Belediye Başkanı Zeynep Çelik, beldenin sorunlarının çözümü ve yatırımların devamı için tam destek sözü aldı.

 

Türkiye’nin en genç Belediye Başkanı Çelik; “Gider’i sadece Milletvekili olarak değil, Çanakkale’nin tanıdığı haliyle ‘Ayhan Abi’ olarak tanıyor ve seviyoruz. Ben Belediye Başkanı olarak kendisiyle yakın çalışma isteğimi belirttim. Çanakkale’de yaşayan herkesin sorunuyla siyasi görüşüne bakmaksızın ilgileneceğinden eminiz” dedi.

 

Milletvekili Gider ise; “Kalkım’a yönelik söz verdiğimiz projelerimiz, uygun bir takvimle yapılmaya devam edecek. Bu süreçte ne kadar uyumlu olursak, Kalkım da o kadar çok kazanacaktır” şeklinde konuştu…

 

 

KALKIM’IN YARARINA OLACAK İŞLERİN DESTEKÇİSİ OLACAĞIZ…

 

AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, Kalkım’ın yeni Bağımsız Belediye Başkanı Zeynep Çelik’i konuk etti.

Kalkım’la ilgili konuların görüşüldüğü ziyarette Ayhan Gider, Çanakkale’nin her bir beldesinin olduğu gibi Kalkım’ın da kendileri için çok kıymetli olduğunu ifade ederek; “Yoğun bir seçim telaşını geride bıraktık. Her zaman, ‘En doğru hakem millettir’ dedik ve halkımızın verdiği kararları saygı ile karşıladık. Bu anlamda, yeni görevinizde sizlere başarılar diliyorum. Çanakkale’nin her bir noktası bizler için kıymetli. Bugüne dek gerek memuriyet döneminde gerek milletvekilliği döneminde Kalkımlı hemşerilerimizin refahını artıracak çok sayıda yatırıma imza attık. Kalkımlı hemşerilerimiz, dün ne kadar kıymetliyse bugün de yarın da bizler için kıymetli olmaya devam edecek. Kalkım’a yönelik söz verdiğimiz projelerimiz, uygun bir takvimle yapılmaya devam edecek. Bu süreçte ne kadar uyumlu olursak, Kalkım da o kadar çok kazanacaktır. Kalkım’ın zararına olacak işlere ne kadar karşıysak, Kalkım yarına olacak tüm işlerin de o kadar yanında olacağız. Bu vesileyle hem nazik ziyaretiniz için teşekkür ediyor hem de görevinizde başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

 

ZİYARETİMİZDEN MEMNUN AYRILIYORUZ…

 

Kalkım Belediye Başkanı Zeynep Çelik, AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider’in Çanakkale sevdasına şahit olduklarını dile getirerek; “Sayın milletvekilimizle, Kalkım özelinde fikir alışverişi yaptık. Bizler Ayhan Gider’i sadece Milletvekili olarak değil, Çanakkale’nin tanıdığı haliyle ‘Ayhan Abi’ olarak tanıyor ve seviyoruz. Bu haliyle de onun Çanakkale’de yaşayan herkesin sorunuyla siyasi görüşüne bakmaksızın ilgileneceğinden eminiz. Onun için ben Belediye Başkanı olarak kendisiyle yakın çalışma isteğimi belirttim. Kendisi de bu talebimizin gayet doğal ve haklı bir talep olduğunu söyleyerek Kalkım’ın her türlü sıkıntısında yanımızda olacağına belirtti. Ziyaretimizden memnun ayrılıyoruz” dedi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş