KAZDAĞLARINDA KEYİFLİ SERİN BİR MOLA..!

KAZDAĞLARINDA KEYİFLİ SERİN BİR MOLA..!
Yayınlama: 03.07.2023
Düzenleme: 03.07.2023
1.407
A+
A-

Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun’un seçim vaatleri arasında yer alan ancak Pandemi ve ekonomik krize takılan yüzme havuzu projesi, yapına başlandıktan bir yıl gibi kısa bir sürede tamamlanarak hizmete açıldı.

Spor kompleksinin tamamı bittiğinde ise Bayramiçli gençler bir çok dalda modern bir ortamda spor yapma imkanına kavuşacak…

 

 

Bayramın ikinci günü yüzme havuzunu halkın hizmetine sunan Bayramiç Belediyesi, büyük takdir topladı. Bayramiçliler, bayramda havuzun keyfini doyasıya çıkardı. Kazdağlarının tertemiz havası ve yemyeşil doğası içinde serin ve eğlenceli bir mola imkanı sunan yüzme havuzu, il içi ve dışından misafirler ile dolup taştı.

 

 

Bayramiç Belediyesi, yaklaşık bir yıl önce yapımına başladığı yüzme havuzunu bayramın ikinci günü halkın hizmetine açtı. Ezine yolu üzerinde, eski soğuk hava deposu yerine inşa edilen yüzme havuzu vatandaştan tam puan aldı. Havuz, yüzlerce misafirini ağırladı.

 

 

Konu ile ilgili bilgi veren Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun, “İlçemize yüzme havuzu yapmak bizim ilk projelerimiz arasında yerini alıyordu. Pandemi ve ardından ekonomik sıkıntılar araya girince kaynaklarımızı başka yönde kullanmak zorunda kaldık. Nihayet spor kompleksimizin yüzme havuzu kısmını tamamlayarak halkımızın hizmetine sunduk. Bir sözümüzü daha yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bayram boyunca halkımız, güzel ve temiz bir ortamda yüzerek hem eğlendi hem dinledi. Havuzumuzda kısa bir süre içinde çocuklarımıza yüzme eğitimi verilecek ve ilçemizde yüzme bilmeyen çocuğumuz kalmayacak. Spor kompleksimizin tamamlanmasıyla gençlerimiz bir çok dalda modern bir ortamda spor yapma imkanına kavuşacak” dedi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş