KÖŞEYİ DÖNDÜĞÜM DOĞRUDUR!

Kepez Belediye Başkanı Birol Arslan ‘özel bir okuldan para aldığı’ iddialarına ateş püskürdü. Her gün köşeyi döndüğünü belirten Arslan, ‘‘Hemen istifa edip burada kafama sıkmaya hazırım’’şeklinde konuştu.

KÖŞEYİ DÖNDÜĞÜM DOĞRUDUR!
Yayınlama: 03.10.2019
5.206
A+
A-

Kepez Belediye Başkanı Birol Arslan ‘özel bir okuldan para aldığı’ iddialarına ateş püskürdü. Her gün köşeyi döndüğünü belirten Arslan, ‘‘Hemen istifa edip burada kafama sıkmaya hazırım’’şeklinde konuştu…

  

BENİM MAKAM ARACIM BİLE YOK

 

Hakkındaki iddialara sert bir dille cevap veren Arslan;  “Benim makam aracım ve şoförüm yok. Bana diyorlar ki, özel bir okulun açılması için kendi adıma para almışım. Ne acıdır ki bunu söyleyen hem çocukluk arkadaşım hem de bu mecliste Belediye Meclis Üyesi. Ayıptır, günahtır” sözleri ile yanıt verdi.

Arslan konuşmasını şöyle sürdürdü; ‘‘Türkiye’nin en büyük beldesi olan Kepez’de bir eğitim kurumunu, Milli eğitim Bakanlığı ve İl Milli eğitim Müdürlüğünden özel okul açmak için tüm izinleri almış.  Sonrasında devam eden süreçte Belediyemiz meclisince alınması gereken kararlar karşılığında benim o özel okuldan kendi şahsıma para aldığım ve köşeyi döndüğüm söyleniyor. Bunu yapan kişi bu meclisin bir üyesi, hatta ne acı ki bu kişi benim çocukluk arkadaşım. Bizim evin orada bir köşe var ben her gün o köşeyi dönüyorum. Bu tür mesnetsiz iftiralar atarak nereye varacağını sanıyor bu kişi. Ancak avukatım aracılığı ile bu kişi hakkında suç duyurusunda bulundum.  Benim şahsıma yönelttiği tüm iftiralar için 110 Bin liralık tazminat davası açtık.  Davanın sonucunda kazanacağım her kuruşu Kepez Belediyesi’ne hibe edeceğim. Eğer benim kendim için aldığım bir delikli kuruş varsa hemen istifa edip burada kafama sıkmaya hazırım.”

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.