MÜDÜRLÜKTEN BAŞKANLIĞA..!

Çanakkale bürokrasisinin yakından tanıdığı bir isim Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı’na geçiş yaptı. O müdürün, Alan Başkanı İsmail Kaşdemir’in sağ kolu olarak başkan yardımcılığı görevini yürüteceği öğrenildi…

MÜDÜRLÜKTEN BAŞKANLIĞA..!
Yayınlama: 22.01.2021
Düzenleme: 22.01.2023
8.979
A+
A-

Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı olarak atanmasının ardından yeniden yapılanmaya giden eski milletvekili İsmail Kaşdemir, kendi kadrosunu oluşturmak için düğmeye bastı. Bu kapsamda Çanakkale Milli Eğitim Müdürü Zülküf Memiş’in dün itibariyle kurumuyla ilişiğini keserek Alan başkanlığı kadrosuna geçiş yaptığı öğrenildi.

Görevinden ayrılarak 10 günlük izne çıkan Memiş’in izin sonunda yeni kurumunda bakanlık onayı ile Kaşdemir’in sağ kolu pozisyonunda Alan Başkan Yardımcısı sıfatıyla çalışacağı kaydedildi.

Milli Eğitimin başına Özkan mı geliyor..?

Zülküf Memiş’ten boşalan Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürlüğü koltuğu şuan vekaleten yürütülürken yerine gelecek isimde şimdiden kulislerde konuşulmaya başlandı. Alınan duyumlara göre halen Bandırma ilçe milli eğitim müdürü olarak görev yapan Çan eski milli eğitim müdürü Osman Özkan’ın kesin olmamakla birlikte Çanakkale’ye atanacağı konuşuluyor.

Öte yandan 16 Nisan’da gerçekleştirilecek referandum sonrası Çanakkale bürokrasisinde köklü değişikliğe gidileceği ve listelerin şimdiden hazır olduğu iddia ediliyor.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş