PSİKOPAT KOMŞU DEHŞET SAÇTI..!

Alkol problemi ve psikolojik sorunları olduğu ileri sürülen emekli asker, komşularına ve kendisini uyarmaya gelen polis ekiplerine dehşet dolu bir gece yaşattı. Önce küfür ve hakaretler savuran şahıs daha sonra balkondan polislerin üzerine kurşun yağdırdı…

PSİKOPAT KOMŞU DEHŞET SAÇTI..!
Yayınlama: 23.11.2022
Düzenleme: 28.01.2023
9.995
A+
A-

Alkol problemi ve psikolojik sorunları olduğu ileri sürülen emekli asker, komşularına ve kendisini uyarmaya gelen polis ekiplerine dehşet dolu bir gece yaşattı. Önce küfür ve hakaretler savuran şahıs daha sonra balkondan polislerin üzerine kurşun yağdırdı…

Çanakkale Esenler Mahallesi gece yarısı ardı ardına patlayan silah sesleri ile yankılandı. Korku dolu anlarda vatandaşlar ve polis ekipleri kelimenin tam anlamıyla ölümden döndü.

POLİSİ KAPIDA GÖRÜNCE ÇILDIRDI…

Adnan Menderes Caddesi üzerinde bulunan Kazdağı Sitesine ikamet eden ve emekli Uzman Çavuş olduğu öğrenilen S.M. isimli şahıs, gecenin ilerleyen saatlerinde gürültü yaparak çevreye rahatsızlık verince ihbar üzerine saat 03.00 sıralarında bölgeye polis ekibi sevk edildi. Ancak görevlilere kapıyı açmayan şahıs, polisin gelmesine daha da öfkelenerek kontrolden çıktı.

BALKONDAN KURŞUN YAĞDIRDI…

5. kattaki evinin balkonundan komşuları ve polis ekiplerine hakaret ve küfürler yağdırarak tehditler savuran S.M. bir anda apartman giriş kapısında bekleyen polislerin üzerine kurşun yağdırmaya başladı. Hedef gözeterek ateş eden saldırgan bir şarjör mermiyi üzerlerine boşaltırken siper alan polisler canlarını güçlükle kurtardı. Olay yerine takviye ekipler sevk edilirken evinde 3 adet tabanca olduğu ileri sürülen emekli askerin silah kullanma kabiliyeti nedeniyle görevlilerin çelik yelek giymeleri emredildi.

6 SAAT SONRA GÖZALTINA ALINABİLDİ…

Saat 03.00 sıralarında başlayan kabus gibi gece, sabah gün aydınlanana kadar devam etti. Teslim olması için uzun süre devam eden ikna çabaları sonuç vermezken polisin güç kullanarak eve girmesi ve şahısın yakalanması için Savcılıktan izin çıktı. Ancak emniyet güçlerinin sağduyulu yaklaşımıyla karşılıklı bir çatışmaya girilmeden durum kontrol altına alındı ve saldırgan yaklaşık 6 saat sonra saat 09.00 sıralarında gözaltına alındı. Emniyette ki işlemler tamamlanan S.M. tutuklama talebiyle savcılık tarafından mahkemeye sevk edildi.

PROBLEMLİ VE TEHLİKELİ…

Alkol problemi ve psikolojik sorunları olduğu ileri sürülen S.M’nin sık sık çevreye rahatsızlık verdiği, komşuları ve diğer vatandaşlarla kavga ederek huzursuzluk yarattığı ve çeşitli suçlardan kaydı bulunduğu iddia edildi. Eşinden ayrı olduğu ve kızı ile yaşadığı öğrenilen S.M. son derece tehlikeli bir kişi olarak tanımlanırken evinde yapılan aramada iddia edilen 3 tabancadan ikisi ele geçirildi. Polis Olay Yeri inceleme ekipleri ise bölgede yaptıkları araştırmada o silahlardan çıkan 14-16 dolayında boş mermi kovanı tespit etti.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş