RESMEN GÖZLERİ DÖNMÜŞ..!

Kalabalık gruba müdahalede karakol polisleri yetersiz kalınca olay yerine 8 takviye ekip daha gönderildi…

RESMEN GÖZLERİ DÖNMÜŞ..!
Yayınlama: 17.09.2017
20.582
A+
A-

Çanakkale’de iki aile arasında çıkan kavgada önce mahalle ardından karakol karıştı. Polis merkezinde karşı karşıya gelen tarafları ayırmak mümkün olmayınca çok sayıda ekip karakola yardıma koştu.

 

Kepez’de ikamet eden ve kız alıp verme yüzünden aralarında husumet bulunduğu öğrenilen iki aile dün bir kez daha kavga ederek karakolluk oldu. Polis tarafından ayrılan taraflar birbirlerinden şikayetçi olmaları üzerine işlem yapılmak üzere Çanakkale Anafartalar polis Merkezine getirildi.

 

Kısa bir süre sonra iki ailenin yakınlarının da karakola gelmesi ile gerginlik yeniden yükseldi. Karşılıklı sözlü münakaşanın fitilini ateşlediği kavganın patlak vermesiyle bir anda ortalık karıştı. Tekme, tokat ve yumrukların havada uçtuğu kavgada kalabalık grup eline ne geçerse birbirine vurmaya başladı. Sayıca az olan karakol ekibi kalabalık grubu ayırıp kavgayı kontrol altına almakta yetersiz kalınca acil olarak destek kuvvet istedi.

 

Şiddetini arttıran kavga polis merkezi içinde de devam etti. Karakola sığınanlar ile onlara saldıranlar arasında yaşanan arbede aynı anda desteğe gelen 8 ayrı polis ekibi ile güçlükle bastırıldı. Her iki aileden de gözaltına alınanlar olurken yaralılar ayakta tedavi edilmek üzere Çanakkale Devlet Hastanesine götürüldüler.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş