ÇOK İYİ GİDİYORUZ

İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi Rıdvan Uz iddialı konuştu. Çanakkale’de ve Türkiye’de tek başına iktidar olacaklarını iddia eden Uz, ‘‘Çanakkale’de 4 milletvekilliği bizim olacak. Geleceğinden endişe eden halkımıza ve Türkiye’ye çok iyi geleceğiz. İyi Parti ülkenin son kurtuluş reçetesidir ’’dedi.

ÇOK İYİ GİDİYORUZ
Yayınlama: 22.01.2021
Düzenleme: 23.01.2023
6.311
A+
A-

Çeşitli ziyaretler ve temaslarda bulunmak için Ankara’dan Çanakkale’ye gelen Rıdvan Uz çarpıcı açıklamalarda bulundu. Önce Çanakkale merkez ardından Kepez Beldesi ve Lapseki ilçesinde ziyaretlerde bulunan Uz’a vatandaşlar. Vatandaşların partilerine gösterdiği yakın ilgiden yüzü gülen Uz, adım adım iktidara yürüdüklerini söyledi.

İyi Parti Bünyesinde her partiden her görüşten insanın bulunduğunu ifade eden Uz, ‘‘Genel başkanımızın çok net bir ifadesi var. Kendisi ‘Bu partide kimse gömleğini çıkarmasın, herkes kendi öz kimliğini taşısın’ diyor. Bu partide biz hiç kimseyi inkar etmiyoruz. Gömleğimizi çıkarmayalım ama üzerine bir ceket giyelim bu cekette İyi Parti ceketi olsun. Bu ceketin unsuru vatan ve millet sevgisi olsun.

Anketler İyi Parti diyor

Bu gün partimizi en kötü gösteren anketlerde bile oyumuz yüzde 16 civarlarında. Genel Merkezimizin yaptırdığı ankette bugün seçim olsa oyumuz 20.3 çıkıyor. İyi Parti’ye oy verebilirim diyenlerin oranı ise yüzde 36 ikisini topladığımızda yüzde 56’lık bir oran çıkıyor. Bu da demek oluyor ki Cumhurbaşkanlığı seçiminde Hanımefendi bu ülkenin başına gelebilir, gelme ihtimali çok yüksek.

Herkesi kucaklayacağız

Biz de bu amaçla bu ülkeye nefes aldırmak istiyoruz. Cumhuriyetle kavgalı, rejimle kavgalı, ülkeyle kavgalı insanlar bugün iktidarda.  Bunlarla mücadele etmenin tek yolu var bu ülkedeki bölünmüşlükleri kutuplaşmaları ortadan kaldırabilmek. Bunun için sevgi diline ihtiyaç var. Bu coğrafyada hep birlikte yaşıyoruz. Birbirimizi kucaklamak amacıyla İyi Parti kuruldu.

BU OYUNU BOZACAĞIZ

Türk milliyetçiliğini ayaklar altına alanlar biz milliyiz onlar gayri milli diyor. Boğaziçi Üniversitesini gayri milli ifade ediyor. Çocuklarım bu ülkede başı kapalı diye okuyamadı diyor. Hadi kız çocuklarının başı kapalı Erkek çocukları neden yurtdışında okudu. Onlar oluyor milli biz oluyoruz gayri milli. Bu oyunu bozmak adına vatanseverlerin bir araya geldiği İyi Parti’ye ihtiyaç var. Bizim partimiz ülkenin son kurtuluş reçetesidir.

İnsanlar endişeli huzur arıyorlar

Türkiye’nin 73 vilayetinde organizasyonlar yaptık. Gittiğimiz anlattığımız insanlar Türkiye’nin huzursuzluk ortamından, gençliğin işsizliğinden ve çocukların geleceğinden endişe içindeler. Özellikle Doğru ve Güneydoğu Bölgesi’nde insanlar üçüncü bir yol ve huzur arıyorlar. Önceden tepki ile karşılaştığımız Tunceli’de şimdi ise davullu zurnalı karşılandık. Bundan son derece mutluyum. O insanlarla bir arada olup tekrara kucaklaştırmayı başaran İyi Parti’ye ve Genel Başkanı’na da teşekkür ediyorum.”

Hedefimiz Tek başına iktidar

Çanakkale’de ve Türkiye’de tek başına iktidarı hedefliyoruz. Çok iyi çalışıyoruz. Çok inandığımız güvendiğimiz genel başkanımız var. Kendisine zaten abla diyoruz. O hiç yorulmuyor. Ayakkabı eskiteceğiz dedi her gün bir ile gidiyoruz. Çanakkale’de de çok güzel kadromuz var’’ şeklinde konuştu.

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş