FUHUŞ ÇETESİNE BÜYÜK DARBE..!

Türk ve yabancı uyruklu çok sayıda kadını fuhuşa sürükleyen kadın organizatör ve çetesi 3 aylık takip sonucu yakalandı. Mağdur kadınlarla ilişkiye giren 150 den fazla erkeğin hastalık kapıp kapmadığı bilinmiyor…

FUHUŞ ÇETESİNE BÜYÜK DARBE..!
Yayınlama: 02.10.2017
17.584
A+
A-

 

Kent merkezi ve ilçelerde fuhuş yaptırıldığını belirleyen Çanakkale Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube ekipleri, fuhuşa aracılık yaptığı öne sürülen kişilere yönelik operasyon düzenledi. Operasyonda bir kadın ve dört erkek yardımcısı gözaltına alındı.

 

150 ERKEĞİN İFADESİ ALINDI…

 

3 ay önce operasyonun düğmesine basan Asayiş Şube Müdürlüğü, zorla fuhuşa sürüklenen mağdur kadınları kurtarmak ve onları bu bataklığa sürükleyenleri yakalamak için harekete geçti. Yapılan takip sonucu söz konusu kadınlarla ilişkiye giren yaklaşık 150 erkek tespit edilerek ifadeleri alındı. Derinleştirilen soruşturma kapsamında Çanakkale merkez ve Biga ilçesinde yapılan araştırmalarda; bayanlara fuhuş yapmak için aracılık eden ve yer temin eden Sema K. (59) isimli kadın şahıs yapılan takip sonucunda Balıkesir Ayvalık ilçesinde kıskıvrak yakalandı.

 

PATRONİÇENİN FUHUŞ ÇETESİ ÇÖKTÜ…

 

Patroniçe lakaplı kadının yakalanmasının ardından genişletilen operasyonun devamında ise biri yabancı uyruklu (Gürcistan) olmak üzere çok sayıda Türk bayan mağdura Biga ilçesinde müşteri ve yer temin ederek fuhuş yaptıran şahsa yardım eden, aracılık ve gözcülük yapan, kazançtan komisyon alan A.A.(34), Ö.S.(32), A.D.(36), M.A.(46) ve Y.G.(36) isimli erkek şahıslar Biga ilçesinde ele geçirildi. Operasyon sırasında yakalanan ve bayanlarla ilişkiye girdikleri belirlenen çok sayıda erkek ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakılırken fuhuş için aracılık eden ve yer temin eden biri bayan 5 erkek şüphelinin bugün adliyeye getirilerek hakim karşısına çıkarılması bekleniyor.

 

 

KADINLARI KARIN TOKLUĞUNA ÇALIŞTIRIYORMUŞ…

 

3 aylık titiz çalışmayı başarılı bir operasyon ile sonuçlandıran Çanakkale Asayiş Şube Müdürlüğü sayesinde fuhuş üzerinden para kazananlar adalete teslim edilirken mağdur kadınlar kurtarılmış oldu. Fuhuş çetesinin başı olan Patroniçe Selma’nın organizatör olarak ayarladığı evlerde ilişkiye giren erkeklerden kişi başı 150-200 TL ücret aldığı, küçük bir kısmını kadınlara verdiği, kalan büyük bölümü kendine ayırdığı, bu işte de aracı olarak diğer 5 erkeği kullandığı öğrenildi.

 

HASTALIK VARSA YANDILAR…

 

Öte yandan yabancı uyruklu kadın ülkesi Gürcistan’a geri dönerken fuhuşa zorlanan kadınlarda bulaşıcı cinsel hastalık bulunup bulunmadığı henüz bilinmiyor. Ancak her ihtimale karşı ilişkiye girdikleri erkekler risk altında bulunuyor.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş