HER ŞEY SAĞLIĞINIZ İÇİN

Artık ambulans geldi, gelmedi, geç kaldı diye endişe etmeye, hastamı nasıl nakil edeceğim diye kara kara düşünmeye son. Bugüne kadar yoktu, Çanakkale Net Özel Sağlık Hizmetleri Çanakkale’de önemli bir eksikliğin yerini doldurdu.

HER ŞEY SAĞLIĞINIZ İÇİN
Yayınlama: 04.10.2017
13.741
A+
A-

 

 

Artık ambulans geldi, gelmedi, geç kaldı diye endişe etmeye, hastamı nasıl nakil edeceğim diye kara kara düşünmeye son. Bugüne kadar yoktu, Çanakkale Net Özel Sağlık Hizmetleri Çanakkale’de önemli bir eksikliğin yerini doldurdu.

 

Arayın gelsin

Çanakkale Net Özel Sağlık Hizmetleri sağlık sektöründe Çanakkale’de büyük bir boşluğu doldurdu. Kısa süre önce hizmete açılan işletme ambulansla nakil hizmetinin yanı sıra kurumsal hizmetler ve evde bakım hizmetleriyle adından sıklıkla söz ettireceğe benziyor. Sağlık sektöründe Çanakkale’de bir ilke imza atan Net  Özel Sağlık Hizmetlerine 7 gün 24 saat 444 99 17 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. Hiç merak etmeyin telefon açmanızla birlikte ambulans kapınızda olacaktır.

 

 

Hizmette sınır yok

 

Çanakkale Net Özel Sağlık Hizmetlerinin sağlık hizmetlerinde sınır tanımıyor. Sağlığınız bize emanet sloganı ile yola çıkan işletmenin tam teşekküllü iki ambulansı bulunuyor. Girişimsel hemşirelik, evde ve hastanede hemşire desteği, kronik hastalara evde bakım, ambulansla hasta nakli, hastanız bize emanet ve hasta refakati hizmetleriyle ön plana çıkan Çanakkale Net Özel Sağlık Hizmetleri uzman ve güler yüzlü kadrosuyla dikkat çekiyor.

 

 

Otobüsle değil ambulansla git

Çanakkale’de sağlık sektöründe en büyük sorun ağır hastaların nakillerinde yaşanıyordu. Bilindiği üzere acil bir durum olmaması halinde devlet bu hastalara ambulans tahsis etmiyordu. Hastası olanlar ya özel arabaları ya da otobüslerle başka illere hastalarını götürüyor ve büyük sıkıntı yaşıyorlardı. Artık bu sıkıntılı günler geride kaldı. Hastaneler arası hasta transferlerinizi tam donanımlı ambulans ve tecrübeli personel eşliğinde sağlayabilirsiniz.

 

 

Ne tür hizmetler var

Kurumsal Sağlık Hizmetleri

 

Her türlü organizasyonlarınızda, spor müsabakalarınızda, toplantı, miting ve konferanslarınızda oluşabilecek tüm riskleri minimize etmek için tecrübeli ekip tarafından bütün risk analizleri yapılarak ihtiyacınıza en uygun çözümler üretiliyor. Organizasyonlarınızda hiçbir sorun yaşanmaması için gereken tüm sağlık tedbirleri kurum tarafından alınıyor.

 

Girişimsel Hemşirelik Hizmetleri

 

Hastanın yaşı ve hastalığının tipi ayırt edilmeksizin, reçete edilmiş tedavinin bilinçli ellerde uygulanmasını kapsayan girişimsel hemşirelik hizmetleri; Enjeksiyonlar,  Kateterizasyonlar (Damar yolu açma, idrar sondası takma, mideye beslenme tüpü yerleştirilmesi), serum uygulaması ve takibi, pansumanlar, hayati bulguların (tansiyon, şeker gibi) takibi sağlanıyor.

 

Evde ve Hastanede Hemşire Desteği

 

Evde veya hastanede yatan hasta için 12/24 saat uzman bir sağlık ekibinin desteğine ihtiyaç olduğunda; Evde Sağlık Hemşiresi ve lojistik destekten oluşan uzman kadro kişiye özel sağlık çözümleri sağlıyor. Bu sayede  hastaya evinde ya da tedavi altında olduğu hastanede birebir hemşirelik hizmeti vererek, tedavi ve bakım sürecinin maksimum kalitede uygulanmasını sağlanıyor.

 

 

Hasta Refakat Hizmeti

 

Hastanızı hastane götürmekte zorlanıyorsanız, muayene sonrası evinize dönmek sorunsa hiç dert etmeyin. Hasta refakat hizmetimi bu sorunları halletmek için var. Hastanızı randevu saatinden yarım saat önce uzman ekipler tarafından evlerinden alınıyor. Muayene işlemleri süresince refakat ediliyor, işlemleri bittiğinde eczaneden ilaçlarını alınıp yine evine teslim ediliyor.

 

Daha fazla ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız

444 99 17 nolu telefonu arayabilir  http://www.netambulans.com internet adresine giriş yapabilirisiniz. 

 

 

 

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş