KADRO GÜÇLENDİ

Çanakkale Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine her gün artan hasta potansiyeli göz önünde bulundurularak ilk kez Diş Eti Hastalıkları (Periodontoloji) uzmanı atandı…

KADRO GÜÇLENDİ
Yayınlama: 20.03.2017
4.221
A+
A-

Artan hasta yoğunluğu karşısında harekete geçen Çanakkale Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğ, kaliteli sağlık hizmetini kısa sürede daha çok kişiye ulaştırmak adına alanlarında Uzman Diş Hekimleri ile en iyi sağlık hizmetini sunmayı hedefliyor. Bu kapsamda Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine ilk defa Diş Eti Hastalıkları uzmanı atandı.

 

Diş etlerine her türlü tedavi uygulanacak…

 

Diş Eti Hastalıkları Uzmanının göreve başlaması ile diş hekimi kadrosunun güçlenerek arttığını belirten Genel Sekreter Uzm. Dr. Kerim Yeşildağ, “Merkezimizde diş tedavilerinin yanında artık dişeti hastalıkları konusunda da her türlü tedavi verilmeye başlamıştır. Amacımız, merkezimize başvuranları dişeti hastalıkları hakkında bilgilendirmek ve dişeti hastalıkları tedavisi alanında il dışı sevkini kaldırmaktır. Bu konuda merkezimize olumlu katkıları olacağına inandığım, aramıza yeni katılan diş hekimimize de görevinde başarılar dilerim” dedi.

 

İlk olmanın gururunu yaşıyoruz…

 

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dt. Hacer Oğuz ise, “2003 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olduktan sonra 2011 yılında aynı üniversitede Periodontoloji alanında uzmanlığını tamamlayan Dt. Gökçen Ateş, 13 Mart  tarihi itibariyle merkezimizde göreve başlamıştır. Merkezimizde bir ilk olan bu atamanın haklı gururunu yaşarken, mesai arkadaşım Ateş’e de görevinde başarılar dilerim” diye konuştu.

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş