Öyle Bir Beddua Etti ki..!

Depremzedeler için ağzından hayır dua yerine öyle bir beddua çıktı ki gören, duyan şok oldu..!

Öyle Bir Beddua Etti ki..!
Yayınlama: 11.02.2017
14.536
A+
A-

Ayvacık’ta yaşanan deprem sonrası sadece devletin tüm kurum ve kuruluşları değil, hemen her vatandaş yardıma koştu. Yaraların sarılması için herkes elinden gelenin fazlasını yapmaya çalıştı. Bölgeye gidebilenler depremzedelere gıda, giyecek ve eşya yardımı yaparken deprem korkusu yaşayan çocukları da unutmadı. Kimi oyuncak dağıttı kimi palyaço ve psikologlarla destek verdi. Gidemeyenler ise hayır dualarıyla manen yanlarında oldu.

Ama öyle biri vardı ki bırakın yardım yapmayı ağzından dua yerine beddua çıktı. Melek Ş. isimli kadın sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla tüm şimşekleri üzerine çekti. Deprem sonrası yayınladığı mesaj ile adeta başımıza gelen felaketten mutlu olan kadın, büyük tepki topladı.

 

Geçtiğimiz hafta sokak hayvanlarının zehirlenerek öldürülmesinden tüm Çanakkalelileri sorumlu tutan Melek Ş. “Hayvanları zehirleyen zalim Çanakkaleliler. Allah yanınıza bırakmasın. Zehirleyip öldürdüğünüz köpeklerde sokaklarda açtı, susuzdu, üşüyordu. Beter olun inşallah” dedi. Sosyal medyada beğeni bekleyen zalim kadın, ağır eleştiri ve tepkiyle karşılaştı. 

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş