PARTİLER AYRI, GÖNÜLLER BİR..!

Partileri rakip, adayları ise birbirlerine destek oldu. AK Parti Milletvekili Aday Adayı Işıldak, İYİ Parti Milletvekili Adayı Rıdvan Uz için; “Rabbim inşallah bizlere onu meclise göndermeyi nasip etsin” dedi…

PARTİLER AYRI, GÖNÜLLER BİR..!
Yayınlama: 04.06.2018
14.239
A+
A-

Partileri rakip, adayları ise birbirlerine destek oldu. AK Parti Milletvekili Aday Adayı Işıldak, İYİ Parti Milletvekili Adayı Rıdvan Uz için; “Rabbim inşallah bizlere onu meclise göndermeyi nasip etsin” dedi…

 

İYİ Parti Çanakkale birinci sıra milletvekili adayı Rıdvan Uz, Fevzipaşa Mahallesinin gururu Çanakkale Genç 1915 Spor Kulübü sporcuları, yöneticileri, teknik kadro ve aileleri ile iftar yemeğinde bir araya geldi. Uz’un düzenlediği iftarda en dikkat çekici isim ise hiç şüphesiz kulüp başkanı ve aynı zamanda Fevzipaşa Mahallesi Muhtarı olan AK Parti Milletvekili aday adayı Ramazan Işıldak oldu. AK Partiden listeye giremeyen Işıldak, İYİ Parti’den milletvekili adayı olan Rıdvan Uz’a tam destek verdi.

 

 

BİZ MAHALLENİZE YABANCI İNSAN DEĞİLİZ…

 

İftar sonrası kısa bir konuşma yapan Milletvekili Adayı Uz; “Sizlerle bir arada olmaktan son derece mutlu ve bahtiyarım. Bizlere bu akşam birlikte olma nezaketi gösterdiğinizden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız, iyi ki ben sizleri tanımışım, teşekkür ediyorum. Kıymetli muhtarımız Ramazan benim çocukluk arkadaşım. Biz mahallenize yabancı insan değiliz. Mahallenize girdiğim zaman her aileden mutlaka tanıdığım insanlar var. Bu yüzden sizlerle aynı sofrayı paylaşmaktan çok mutlu oldum. Az önce muhtarımla da konuştuk inşallah Ramazan ayı geçtikten sonra da mahallemizde hep beraber bir kahvaltı organizasyonu yapacağız ve yine birlikte olacağız. Çünkü biz sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu akşam köylere gideceğiz ve seçim çalışması yapacağız. Katılımınız için tekrar teşekkür ediyor desteklerinizi bekliyoruz” dedi.

 

 

SİZLERE EN YAKIN İNSANLAR BİZLERİZ…

 

Burada özellikle hanımefendilere seslenmek istiyorum diyerek ekleyen Uz; “Biz yeni kurulmuş bir partiyiz. Yani araba sıfır kilometre ve başında bir hanımefendi var. Bu nedenle siz hanımefendilerden de destek istiyor ve bekliyoruz. Özellikle burada İyi Partiye de destek istiyoruz. Çünkü baktığınız zaman sizlere en yakın insanlar bizleriz. Bizlerde sizlerle uyumlu, sizlere hizmet edebilecek kudrette olduğumuzu düşünüyor ve bu konuda da desteklerinizi bekliyorum” şeklinde konuştu.

 

 

RABBİM, BİZLERE ONU MECLİSE GÖNDERMEYİ NASİP ETSİN…

 

Daha sonra söz alan Çanakkale Genç 1915 Spor Kulübü Başkanı ve Fevzipaşa Mahallesi Muhtarı Ramazan Işıldak, İYİ Partili Rıdvan Uz’a tam destek verdiklerini söyleyerek; “Siyasette bu Çanakkale’nin cefasını çekmiş, derdiyle dertlenmiş, siyasi anlamda Çanakkale’de her alanda her karışında dokuya tutunmuş, ruhu oturmuş bir siyasetçidir. Rıdvan vekilimiz ben kendimi siyasete adadığımdan bu zamana kadar, yani 16 senedir muhtarlık yapıyorum kendiside aynı şekilde 16-18 senedir siyasetin içinde. Bu arkadaşımız Çanakkale’nin tozunu yutmuş, derdiyle dertlenmiş, cefasını çekmiş, ruha dokunmuş, her karışında Çanakkale’nin sorun ve problemlerini bilen bir arkadaşımız. Eğer Rıdvan arkadaşımız bu seçimlerde vekil seçilir ve bizler onu Ankara’ya meclise gönderirsek Çanakkale’nin sorunlarını yerinde tespit eden, ne yapılması gerektiğini bilen bir vekil olarak bizlere en iyi hizmeti sunacaktır. Kendisine başarılar diliyorum, Rabbim inşallah bizlere onu meclise göndermeyi nasip etsin” dedi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.