UMURBEY’DE HİÇBİR ŞEY ESKİSİ GİBİ OLMAYACAK..!

UMURBEY’DE HİÇBİR ŞEY ESKİSİ GİBİ OLMAYACAK..!
Yayınlama: 21.03.2024
Düzenleme: 21.03.2024
1.450
A+
A-

AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, Umurbey Belediye Başkan Adayı İlker Uzunçakır’a kefil oldu ve seçilmesi halinde beldenin kalkınması ve halkın hak ettiği hizmeti alması için birlikte güzel işlere imza atacaklarını söyledi.

1 Nisan’dan sonra doğalgaz için ilk projeye başlayacaklarını müjdeleyen Milletvekili Gider; “31 Mart akşamı Çanakkale’den çıktığımızda merkez dışında ilk kutlamayı Umurbey’de birlikte yapacağız ve bir yıl içinde doğalgazın meşalesini yine İlker Başkanımla birlikte tutuşturacağız” dedi…

 

AK Parti Umurbey Belediye Başkan Adayı İlker Uzunçakır ile Çanakkale İl Özel İdaresinde yaklaşık 10 yıl birlikte çalıştıklarını ifade eden Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, Uzunçakır’ın kendisini göreve adamış gerçek bir hizmet adamı olduğunu vurguladı.

Belde için ne gerekiyorsa tamamını yapacağına inanıyorum diyen Gider, Uzunçakır’a kefil olduğunu belirterek Umurbey’e yapacağı her yatırım ve hizmete tam destek verdi.

 

 

İLKER İŞİNİ YAPAR, BAŞKA DA BİR ŞEYE BAKMAZ…

 

Umurbey Belediye Başkan Adayı İlker Uzunçakır ile birlikte çalıştığı 10 yıldan aklımda kalanları paylaşan Milletvekili Gider; “İlker işini yapar başka da bir şeye bakmaz. ‘Kendimi göstereyim, belli edeyim, öne çıkayım’ diye bir derdi yok. Bize de zaten işini yapan adamlar lazım, yoksa 3 kuruşluk yol döşemeden 40 liralık gürültü yapanlar var memlekette. Hiçbir şey yapmamış olmasına rağmen neden yapamadığını anlatmak için meydan meydan gezenler var. Sen neden yapamadığını anlatma. Bir tane iş yap biz onu görelim. Bu muhalefetin genel alışkanlığı, neden yapmadıklarını anlatmak oldu. Bize neden yapmadığını bırak, neden yaptığını anlatan adam da lazım değil. Bize iş yapan, sonra gürültü yapmayan adam lazım. Çünkü biz başımızdakileri, bize hizmet etsinler diye seçiyoruz. Yoksa devletin arabasına binip de mahalle mahalle gezsinler diye seçmiyoruz. Odaya oturup da zil ile kapıcı çağıran, sekreterine talimat veren adamlar olsunlar diye seçmiyoruz. Bize hizmet etsinler diye seçiyoruz” dedi.

 

 

DOĞALGAZIN MEŞALESİNİ BİRLİKTE TUTUŞTURACAĞIZ…

 

Umurbey’in ihtiyaçlarının ve dertlerinin belli olduğunu ifade eden Ayhan Gider, “Soğuk hava deposu çalışsın, mümkünse kapasitesi artsın. İlker’in de yeni bir soğuk hava deposu yapacağına ve mevcudu daha iyi çalıştıracağına inanıyorum. Bir de artık soba yakmak, odun tutuşturmak bela, şu doğalgazı da bir getirsin artık. Ben buradan bunun taahhüdünü veriyorum. 1 Nisan’dan sonra doğalgaz için ilk projeye başlıyoruz. Bir yıl içinde Umurbey Meydanı’nda doğalgazın meşalesini tutuşturacağız” diye konuştu.

Umurbey Belediye Başkan adayı İlker Uzunçakır’ın, belde için ne gerekiyorsa tamamını yapacağına inandığını ve kendisine kefil olduğunu belirten Gider, 31 Mart’ta güzel bir seçim olacağını ve o akşam Çanakkale’den çıktıklarında merkez dışında ilk kutlamayı Umurbey’de birlikte yapacaklarını söyledi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş