“BENİ ÖLDÜRMEK İSTEDİLER”

Ayrılan eşler kordonda karşılaşınca adeta meydan savaşı çıktı. Kimin kime vurduğu belli olmayan kavgada yaralananlar oldu…

“BENİ ÖLDÜRMEK İSTEDİLER”
Yayınlama: 17.08.2017
10.005
A+
A-

Çanakkale kordonu önce ki gece istenmeyen görüntülere sahne oldu. Boşanmalarının ardından aralarında husumet oluşan eski eşler ile yakınları karşılaşınca kavga çıktı.

 

Olay saat 22.30 sıralarında GESTAŞ’ın yanında bulunan Çanakkale şehir iskelesi üzerinde meydana geldi. Bir süre önce boşandıkları öğrenilen iki eş, Kilitbahir motor iskelesi önünde karşılaştı. Burada başlayan tartışmanın ardından konuşmak için iskeleye yönelen taraflara genç kadının yanında bulunan ve sevgilisi olduğu iddia edilen genç müdahale edince kavga çıktı. Kavgaya kısa sürede ikilinin yanında bulunan arkadaş ve yakınları da dahil oldu.

 

 

Tekme ve yumrukların havada uçtuğu kavgada yerde boğuşma yaşanırken yaşanan gürültü ve genç kadının çığlıkları üzerine ilk olarak GESTAŞ güvenliği yardıma koştu. İskele meydanında bulunan asayiş ekiplerinin de kısa sürede müdahalesiyle taraflar ayrıldı. Ancak olay sırasında aldığı darbelerle genç kadının yüzü kanlar içinde kalırken yanında ki gencin elbiseleri paramparça oldu.

 

Taraflar birbirine tehdit ve hakaret yağdırırken sinir krizi geçirerek çığlık atan genç kadın; “Eski kocam beni yanındakilerle öldürmeye kalktı” diyerek şikayetçi oldu. Eski kocası da “Ben konuşmak istedim onlar bana saldırdı” diyerek karşı taraftan şikayetçi oldu. Polis tarafından kontrol altına alınan grup ayrı ekip araçlarıyla karakola götürülerek olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Kavgaya karışan bir kişinin ise arandığı bildirildi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş