BİR DENİZ MAGANDASI EKSİKTİ

GESTAŞ’a ait feribotta çıkan kavgada bir kişi bıçaklanarak yaralandı. Feribot kalktıktan yaklaşık 10 dakika sonra yaralıyı ambulansa ulaştırmak için geri döndü.

BİR DENİZ MAGANDASI EKSİKTİ
Yayınlama: 18.09.2017
11.149
A+
A-

Dün gece Bozcaada’dan Geyikli’ye gerçekleştirilen 00.00 seferinde feribotta kavga çıktı. Çıkan kavgada bir kişi bıçakla yaralandı. Ardından feribot tekrardan Bozcaada iskelesine geri döndü. Ambulans yaralıya ilk müdahaleyi gerçekleştirirken Bozcaada Emniyeti kavgaya karışanları feribotta tespit ederek gözaltına aldı. 

 

Yaralı ambulansa alındıktan sonra tekrardan aynı feribotla Çanakkale‘ye sevk edildi. İçinde çok sayıda araç ve yolcu bulunan feribot  00.35’de yeniden hareket etti. Yaralının hayati tehlikesinin olmadığı öğrenildi.

 

Kavga edenlerin Bozcaada Çöplüğü’nde çalışan işçiler olduğu ortaya çıktı. Görgü tanıklarının anlattıklarına göre, feribotta iki tır çöp sarılıydı. İşçilerden M.A., iş nedeniyle diğer arkadaşları ile tartışmaya başladı. Ardından çıkan kavgada darp edilen M.A. alt katta bulunan araçtan bıçak alarak tekrardan üst kata çıktı ve elindeki bıçağı Hamit Çelik’in koltuk altına doğru gelecek şekilde yaraladı.

 

Ayrıca feribottan çöp sarılı iki tır indirilirken zanlının yakınları da ifadesine başvurulmak için karakola götürüldü.

 

 

Kaynak: http://www.bozcaadahaber.net/

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş