BİR YALAN SÖYLÜYOR AMA KİM..!

Türk siyasetinin ezeli rakipleri AK Parti ile CHP, bir kez daha Gelibolu’da karşı karşıya geldi. AK Parti, CHP’yi taciz ve sabotaj ile CHP ise AK Partiyi kamuoyunu yanıltarak algı operasyonu yapmakla suçladı…

BİR YALAN SÖYLÜYOR AMA KİM..!
Yayınlama: 11.08.2020
4.485
A+
A-

Türk siyasetinin ezeli rakipleri AK Parti ile CHP, bir kez daha Gelibolu’da karşı karşıya geldi. AK Parti, CHP’yi taciz ve sabotaj ile CHP ise AK Partiyi kamuoyunu yanıltarak algı operasyonu yapmakla suçladı…

 

AK Parti Gelibolu İlçe Teşkilatı, partiye yeni üye kaydetmek amacıyla bugün trafiğe kapalı olan çarşı merkezinde stant açtı. Ancak saat 13.00 sıralarında standın önüne Gelibolu Belediyesine ait olan bir çöp kamyonu gelerek park ettiği ileri sürüldü. Temizlik işçilerinin araçtan inerek yaklaşık 1 saat sonra kamyona geldiğini ve aracı olduğu bölgeden çektiğini ifade eden AK Partililer, CHP’li belediye yönetimini kendilerini taciz ve çalışmalarını ise sabote etmekle suçladı.

 

KIŞKIRTICI DAVRANIŞI ESEFLE KINIYORUZ…

 

Yaşanan duruma tepki gösteren AK Parti Gelibolu İlçe Başkanı Serhad Sürücü ise yaptığı açıklamada; “Partimize yeni üyeler kazandırma çalışmaları kapsamında, bugün öğlen saatlerinde Gelibolu Gençlik Kolları Başkanımız ve teşkilatlarımız merkezimizin en işlek yerinde stantlar kurmuşlardır. Normalde trafiğe kapalı olan bu alanda Gelibolu Belediyesi maalesef ki büyük çöp kamyonunu standımızın önüne çekerek adeta bizleri sabote etmeye kalkmıştır. Düşüncesi, siyasi partisi her ne olursa olsun bu tarz davranışları hiçbir şekilde tasvip etmediğimizi belirterek, Gelibolu Belediyesi’nin yapmış olduğu kışkırtıcı davranışı esefle kınıyoruz” dedi.

 

KAMUOYUNU YANILTIYORLAR…

 

Yaşanan olay, sosyal medya üzerinden ve bazı haber ajansları tarafından “CHP’li belediyeden AK Parti’ye sabote” başlığıyla servis edilince Gelibolu Belediyesinden tepki gecikmedi. Yapılan açıklamada; “Bugün Ak Parti Gelibolu İlçe Başkanlığı, tüm siyasi partilerin doğal hakkı olan üye kaydı için Atatürk Caddesi Vakıfbank önünde stand açmış olup (Açmak için), bu konuda Gelibolu Belediyesi’ne herhangi bir dilekçe ile müracaatta dahi bulunmamıştır. Bu da yetmiyormuş gibi çarşı bölgesindeki restoranların karton vb. atıklarını toplayan aracın sadece ve sadece 15 dakikalık park etmesini kamuoyunu yanıltacak şekilde havuz medya aracılığıyla “CHP’li belediyen Ak Parti’ye sabote” şeklinde servis etme marifetini göstermişlerdir. Bu konuda ilgili kamera kayıtlarının da bir araya getirilerek geniş kapsamlı bir açıklamanın yapılacağını değerli kamuoyunun bilgisine sunarım” ifadelerine yer verildi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.