KALABALIK AÇILIŞI MİTİNGE DÖNÜŞTÜRDÜ..!

KALABALIK AÇILIŞI MİTİNGE DÖNÜŞTÜRDÜ..!
Yayınlama: 11.03.2024
Düzenleme: 12.03.2024
1.299
A+
A-

CHP Çanakkale Belediye Başkan Adayı Muharrem Erkek’in, Esenler Mahallesi Seçim Ofisi açıldı. Açılışta konuşan Erkek, “Biz birileri gibi deprem toplanma alanlarını, yeşil alanları imara açmayacağız. Sahillerin yapılaşmaya açılmasına izin vermeyeceğiz” dedi…

 

 

Esenler Mahallesi Barış Caddesi’nde gerçekleşen açılışa CHP Çanakkale Milletvekilleri İsmet Güneşhan ve Özgür Ceylan, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, CHP Çanakkale İl Başkanı Levent Gürbüz, CHP Çanakkale Merkez İlçe Başkanı İbrahim Can Ergun, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Yoğun kalabalıktan ötürü mitinge dönüşen açılışta konuşan Erkek, Esenler Mahallesi için yapacakları projeleri paylaştı. Çanakkale’yi korumaya devam edeceklerini vurgulayan Erkek, şunları söyledi:

“Çok değerli hemşerilerimiz ile beraberiz. Esenler’de seçim büromuzu açıyoruz ve kalabalıktan dolayı bir mitinge dönüşmüş. Hemşerilerime çok teşekkür ediyorum. Yerel seçimler çocuklarımızın, gençlerimizin hepimizin geleceği için çok önemli. Biz bu kentte, kimliği, görüşü, inancı ne olursa olsun kardeşçe yaşamaya devam ediyoruz, devam edeceğiz. Hiç bir ayrımcılık yapmayacağız. Bizim için demokrasinin öznesi insandır.”

 

 

ESENLERE KENT PARK VE EKOLOJİK KREŞ…

 

“Projeler her dönem yapılır, bizde yapacağız. Esenler’e 75 dönüm Kent Park ve Ekolojik Kreş yapacağız. Ailelerimizin hizmetine sunacağız. Bunun için sosyal belediyecilik çok önemli.”

 

ÇANAKKALE’DE RANTA, TALANA ASLA MÜSADE ETMEYECEĞİZ…

 

“Biz birileri gibi deprem toplanma alanlarını, yeşil alanları imara açmayacağız. Sahillerin yapılaşmaya açılmasına izin vermeyeceğiz. Bu şehirde ranta, talana asla müsaade etmeyeceğiz. Çanakkale’yi korumaya devam edeceğiz.”

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş