KAN DONDURAN İFADE..!

80 yaşındaki yatalak hasta babası Ali P’yi, boğazını ekmek bıçağıyla keserek öldüren, ardından da aynı bıçakla intihara kalkışan cani evlat’ın olaydan önce eşine cinayet işleyeceği yönünde şaka yaptığı ortaya çıktı…

KAN DONDURAN İFADE..!
Yayınlama: 30.11.2018
4.421
A+
A-

80 yaşındaki yatalak hasta babası Ali P’yi, boğazını ekmek bıçağıyla keserek öldüren, ardından da aynı bıçakla intihara kalkışan cani evlat’ın olaydan önce eşine cinayet işleyeceği yönünde şaka yaptığı ortaya çıktı…

 

Çanakkale’de İsmetpaşa Mahallesi İlkim Sokak’ta 18 Kasım günü sabaha karşı meydana gelen olayda, Celal P, eşi Nursel P’nin kendi annesini hastaneye götürdüğü sırada, yatalak olan babası Ali P’yi boğazını ekmek bıçağıyla keserek, öldürdü. Celal P, daha sonra aynı bıçakla kendi bileklerini ve kalp bölgesini kesip, yaşamına son vermek istedi. Hastaneden eve dönen Nursel P’nin eşini yaralı, kayınpederini ise cansız halde buldu. Ambulansla hastaneye kaldırılan Celal P. tedavisinin ardından gözaltına alındı.

 

ŞAKA GERÇEK OLDU…

 

Celal P. çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. Celal P’nin soruşturma aşamasında verdiği ifadesinde olaydan 2 ay önce eşi Nursel P’ye, “Seni de, babamı da öldüreceğim, sonra da kendimi öldüreceğim” şeklinde şaka yaptığını anlattığı öğrenildi. Celal P. ifadesinde, şunları söyledi:

“Babamı boğazını keserek öldürdüm. Böyle olsun istemezdim. Eşim ve ben ve babamla birlikte yaşıyorduk. Annem iki sene önce vefat etti. Annem vefat edince babam da hasta olduğu için yanımıza aldık. Tüm bakımını üstlendik. Babam prostat kanseriydi. Ayrıca Alzheimer hastalığı vardı. Bakıma muhtaçtı. Olaydan beş, altı ay önce yatalak vaziyete geldi. Babamı yedirme, içirme, tuvalete çıkarma, banyosunu yaptırma, kaldırma, oturtma vs. gibi tüm bakım ihtiyaçlarını ben karşıladım. Son beş altı aydır psikolojik olarak yıpranmıştım. On sene evvel de psikolojik tedavi gördüm. Çok sinirli bir yapıya sahibim. Birçok şeyi kafama takarım. Son yirmi gündür yine bu rahatsızlığım nüksetti. Tedavi görmeye başladım. Psikolojik ilaçlar kullanmaya başladım. Akıl sağlığımda herhangi bir sıkıntı yok. Normalde alkol kullanıyorum. Ancak psikolojik ilaçlar kullandığım için alkol almıyordum. İki ay önce eşime  ‘Seni de, babamı da öldüreceğim. Sonra da kendimi öldüreceğim’ dedim ancak, bunu şaka yollu söyledim. Böyle bir maksadım yoktu. Çok bunalmıştım. Olay gerçekleştikten sonra ben de sol bileğimi ve kalbimin üst tarafını keserek kendimi öldürmek istedim.”

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş