TÜRKİYE’NİN EN GENÇ BELEDİYE BAŞKANI ÇANAKKALE’DE..!

TÜRKİYE’NİN EN GENÇ BELEDİYE BAŞKANI ÇANAKKALE’DE..!
Yayınlama: 01.04.2024
Düzenleme: 01.04.2024
2.296
A+
A-

Yenice ilçesine bağlı Kalkım beldesinde bağımsız aday Zeynep Çelik, genç yaşına rağmen seçimi kazanarak belediye başkanı oldu.

Çelik, partilerinin gücünü arkasına alan deneyimli rakiplerine rağmen Türkiye’nin en genç kadın belediye başkanı olma unvanını kazandı…

 

Yenice’nin tanınmış iş insanlarından Mehmet Çelik’in kızı olan 22 yaşındaki Zeynep Çelik, mahalli idareler seçimlerine bağımsız olarak girdi.

 

 

Seçimde zafer kazanan Zeynep Çelik, resmi olmayan sonuçlara göre Kalkım Beldesinin Belediye Başkanı oldu. İki dönemdir Kalkım’ı yöneten AK Partili rakibini yenen ve CHP’nin önüne geçen Çelik, Türkiye’nin en genç kadın belediye başkanı olma unvanını kazandı.

 

5 yıl boyunca Kalkım Beldesine Belediye Başkanı olacak olan Zeynep Çelik, “Hep birlikte çabalarımız ve dualarımız ile çıkmış olduğumuz bu hizmet yolunda desteklerinizi esirgemediğiniz için çok teşekkür ederim. Kalkım’a yakışır hizmeti getirmeyi, halkımıza değer vermeyi önümüzdeki 5 yılın her gününde kendime borç bilerek sizlere layık olacağım. Bu başarı hepimizin” ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş